Kör lámpa AE-LA564Y/24
Kör lámpa AE-LA564Y/24
  1. Hátsó lámpák
  1. Világítás
  2. Hátsó lámpák
Kör lámpa AE-LA564Y/24
Numar articol:
AE-LA564Y
Kör lámpa AE-LA564Y/24
Kör lámpa AE-LA564Y/24
Kör lámpa AE-LA564Y/24
Kör lámpa AE-LA564Y/24
Kör lámpa AE-LA564Y/24
Kör lámpa AE-LA564Y/24
Kör lámpa AE-LA564Y/24
Kör lámpa AE-LA564Y/24
Készleten
- 24V-al működtethető
- 3W extra erős fényerővel 24 LED-es
- 0.12A