AE-LA565Y/24V 24V szélességjelző/helyzetjelző sárga
Numar articol:
0150
Nincs készleten
Nu poate fi achizitionat!
Szélességjelző/helyzetjelző sárga
-6 db leddel szerelve
-1W teljesítmény
-Foncsor átmérő: 50mm
-Lyuktáv: 70mm
-Magasság:35mm