 H11 CANBUS LEDES IZZÓ FEHÉR SMD-H11-12SMD 10-30V,7.5W,3030
  1. ÚJ TERMÉKEK
  1. ÚJ TERMÉKEK
Cikkszám:
SMD-H11-12SMD
Készleten
Univerzális Feszültség (10-30V): Stabil működést biztosít 12V-os személyautókban és 24V-os teherautókban, kamionokban vagy munkagépekben egyaránt.
Optimalizált Fogyasztás: Mindössze 7.5W teljesítmény mellett nyújt intenzív, jégfehér fényt, jelentősen kímélve a jármű elektromos rendszerét a hagyományos 55W-os izzókkal szemben.12-SMD Chip
Műszaki Adatok:ParaméterÉrtékFoglalat típusH11 (PGJ19-2)Feszültség10-30V DC (Autó & Kamion kompatibilis)Teljesítmény7.5W / izzóLED-ek száma12 db SMD chip / izzóFény színeKristálytiszta jégfehér (kb. 6000K)Kiszerelés2 db (1 pár)